trende

Rafi Tekstil Kurumsal

Rafi Tekstil, Örme Giyim üretimi konusunda otuz yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan şirket ortakları tarafından 2015 yılında genç, dinamik bir firma olarak kurulmuştur.

Otuz yıllık köklü geçmişiyle daima yüksek kaliteli malzemeleri temin ederek, size yaşamın her alanına uygun güncel moda e-trendleri sunmaktadır. Zengin kumaş çeşitlerinden oluşan rahat, modern, sportif ve feminen tarzda olmak üzere, farklı kategorilerdeki tasarımları geniş ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Kumaşlarımız her daim yüksek kalite standardında ve teknik açıdan titizlik gerektiren tüm boyama ve üretim aşamalarından geçerek üretilmektedir. Pamuk ve Viskon jarse kalitelerimizin hafif ve ferah olması bizim için büyük önem sarf etmektedir.

Uzun yılların getirdiği tecrübe ile beraber yenilikçi, modern, en yeni trendlere hakim olan genç, dinamik nesli buluşturarak sizlerin memnuniyetini sağlayacak, markalarınıza değer katacak ürünler tasarlıyoruz.

Rafi Tekstil üretilen her ürünün satın alındığı zaman, satın alan kişide tebessüm oluşturmasını hedefleyerek üretim yapmaktadır. Rafi Tekstil kalitesiyle üretilen her ürünü markamızın kalite anlayışına uygun şekilde üretiyoruz.

Tesktil sektöründe her zaman en yeni trenleri takip ederek, en yeni teknolojileri en hızlı şekilde üretim sürecimize entegre ederek, tekstil ve moda sektörüne yön veren firma olan hedefimize ulaşmak için çalışıyoruz.

Rafi Tekstil sizlere 30 yıllık üretim tecrübesini ve daima müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kalite ve güven hedefleyen üretim politikasını sunmakta. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden memnun olması ve bizi güven veren bir partner olarak benimsemesi, bizim için büyük önem taşımakta olduğundan, ürünlerimizde dayanıklılık, zamanında teslim, satış öncesi ve sonrası güvenilirlik temel ilkelerimizi oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Türkiye için daha fazla üretmek hedefiyle ülkesine, insanlara, doğaya ve her canlıya karşı sorumluluğun bilincinde olan, istihdam sayısını daha da arttırarak çalışan, müşteri memnuniyetini benimseyen, daha fazla ülkeye ulaşmaya çalışarak tekstil ve hazır giyim sektöründe önde gelen kurumsal bir firma olmak.

Vizyonumuz

Türkiye' de ve Dünya' da tekstil ve hazır giyim sektöründe güvenilir, yenilikleri en hızlı şekilde uygulayan moda tedarikçisi olmak.

Değerlerimiz

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Her Zaman Kalite
  • Yaptığımız Her İşte Aynı Heyecan ve Çalışma Azmi
  • Her An Karşılıklı Güven
  • Sosyal Sorumluluklarımızın Farkındalığı